Nowe produkty

Promocje

Usługi germano

wysyłka w 24h skontaktuj się z nami

Profesjonalny zagłuszacz telefonów komórkowych i podsłuchów BATOG

Profesjonalny zagłuszacz telefonów komórkowych i podsłuchów BATOG Zobacz większe

Taktyczny zagłuszacz telefonów komórkowych i podsłuchów stosowany przez specjalistów i jednostki specjalne na całym świecie.

Więcej szczegółów

6 788,62 zł brutto

Więcej informacji

Profesjonalny zagłuszacz telefonów komórkowych i podsłuchów BATOG

Taktyczny zagłuszacz telefonów komórkowych BATOG to profesjonalne urządzenie służące do ochrony przed inwigilacją stosowane przez jednostki specjalne na całym świecie.

Po uruchomieniu urządzenia generowany jest szum radiowy w poszczególnych pasmach częstotliwości takich jak GSM 900, GSM 1800, CDMA oraz 3G (UMTS) blokując tym samym telefony komórkowe i podsłuchy wykorzystujące technologie GSM a także fotopułapki z modułem GSM, kamery 3G GSM i tym podobne urządzenia.

Oferowany zagłuszacz telefonów komórkowych BATOG wyposażony został w lekką i wentylowaną obudowę, dzięki czemu można go z łatwością przenosić. Wentylowana obudowa z licznymi otworami powoduje, że całość mechanizmu zabezpieczona jest przed przegrzaniem podczas pracy.

Profesjonalny zagłuszacz BATOG w odróżnieniu od podobnych urządzeń tego typu umożliwia blokowanie jednocześnie wszystkich pasm lub pojedynczych według własnych oczekiwań. Ponadto urządzenie posiada niezależną regulację mocy dla każdego pasma. W zależności od ustawień i preferencji oferowany zagłuszacz taktyczny umożliwia długi czas pracy na wbudowanym akumulatorze sięgający od 4,5 do 13 godzin.

Prezentacja produktu

zgodnie z art. 178 ust. 3 Prawa telekomunikacyjnego, zagłuszanie pasma telefonów komórkowych jest zabronione z wyłączeniem podmiotów wyszczególnionych w art. 4 Prawa telekomunikacyjnego na podstawie art. 178 ust. 3 Prawa telekomunikacyjnego.

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej

Specyfikacja techniczna

Pasmo CDMA-450: 463- 467 MHz
Pasma GSM-900: 935- 960 MHz
Pasma GSM-1800: 1805- 1880 MHz
Pasma 3G UMTS: 2100- 2170 MHz
Moc wyjściowa Pasmo 1, 2: minimum 700mW
Moc wyjściowa Pasmo 3: minimum 500mW
Moc wyjściowa Pasmo 4: minimum 300mW
Czas pracy od 4 do 13 godzin
Zasilanie wbudowany akumulator 3,7V
Wymiary 320mm x 45mm
Waga 330g

W zestawie

  • Zagłuszacz BATOG
  • Zasilacz sieciowy